האליבי שלנו

אודות Vision Factory

Vision Factory פועלת משנת 2010 בעיצוב, פיתוח ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים.

החברה ממציע ללקוחותיה אתרי אינטרנט בהתאמה אישית, וכן אתרי אינטרנט חכמים על גבי פלטפורמת WordPress, תוך שילוב ידע מגוון וכלים מקצועיים שונים.

Vision Factory כוללת צוות מומחים בעלי ניסיון עשיר בעולם השיווק באינטרנט. הידע הרב שנצבר ע”י צוות החברה, מיושם בכל פרויקט בו אנו לוקחים חלק, ומשלב את כלל הגורמים הרלוונטיים לפרויקט. דבר זה מבטיח ללקוחותינו להנות מאתר אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר, שירות ותמיכה מקצועיים, ידע נרחב בעולם השיווק באינטרנט ובכך לקבל את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

Vision Factory מעסיקה צוות מיומן הכולל מעצבים גראפיים, מתכנתים, מקדמי אתרים ומנהלי פרויקטים. כך, כל השירותים עבור לקוחותינו ניתנים תחת קורת גג אחת, ומאפשרים לשמור על סינרגיה ואחידות בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט.

Vision Factory מפעילה תשתית טכנולוגית רחבה, הכוללת בין היתר פריסת שרתים בישראל, בארה”ב ובאירופה. כמו כן, החברה מנהלת היום למעלה מ- 150 אתרי אינטרנט ברחבי הרשת.

התפיסה:

אנו מאמינים כי כל אתר אינטרנט חייב לכלול התאמה לקהל היעד, לעסק, לענף ולמתחרים. בנוסף לכך, אנו נותנים דגש על שימושיות האתר, ידידותית למשתמש ונגישות מקסימאלית. כמו כן, מומחי SEO . מטמיעים את הנחיות האופטימיזציה למנועי חיפוש בתהליך הקמת האתר. כך, בכל פרויקט לוקחים חלק מעצבים, מומחי SEO, מתכנתים, אנשי תוכן ומנהלי פרויקט.

שירות לקוחות ותמיכה:

Vision Factory מפעילה מערך שירות ותמיכה עבור לקוחותיה, בזמינות גבוהה ביותר ובמגוון ערוצים. בנוסף, עבור כל לקוח אנו מקצים מנהל פרויקט מיומן העומד לרשותו במהלך הקמת האתר ולאחריו, ובכך מהווה לכתובת המקצועית עבור הלקוח בכל שלב. קראו עוד על שירות לקוחות של Vision Factory