בניית אתרים

בניית אתרי אינטרנט ייחודיים

חברת Vision Factory צברה ניסיון וידע עשיר בתחום בניית אתרים לרשת האינטרנט. כל אחד מאנשי הצוות שלנו מגיע מתחום בניית אתרים – מעיצוב, תוכן ועד תכנות וניהול SEO כך שהיכולת שלנו להוציא את המיטב מכל אתר אינטרנט היא גבוהה ומהמקצועיות ביותר.

אנו מציעים שירות של בניית אתרי אינטרנט המותאמים לפי הצרכים השונים, תוך ביצוע עבודת הכנה מקיפה הכוללת את אפיון החברה, הענף בה פעולת, קהל הגולשים, הפעולות הנדרשות באתר ועוד. בסיום הפרויקט, אתר האינטרנט עובר לידי החברה וביכולתה לנהל את כל מרכיבי האתר באמצעות מערכת ניהול תוכן (CMS) ידידותית וקלה לתפעול.

היתרונות שלנו

המאפיין הבולט ביותר שלנו, שמהווה יתרון משמעותי בתחום בניית אתרים, הוא הצוות המקצועי והמגוון שלנו שביכולתו להעניק פתרונות מגוונים ביותר לצרכים עסקיים.

ארגון שמעוניין באתר אינטרנט ייחודי, מקורי ויצירתי ימצא ב-Vision Factory בית חם.

  • התאמה למנועי חיפוש: צוות ה-SEO יערוך התאמה מקסימאלית בין תכני האתר, הקונספט שלו והשירותים המוצעים על ידי הארגון / העסק למנועי החיפוש השונים. התאמה ראשונית זו היא חיונית לשלב קידום האתר שיעשה בשלב מאוחר יותר.
  • התאמת מערכות טכנולוגיות: בעולם האינטרנט קיימים כיום שלל מערכות וממשקים טכנולוגיים. אנשי הצוות שלנו יתאימו לכל אתר את המערכות שישרתו אותו בצורה הטובה ביותר. דוגמה למערכות טכנולוגיות: באנר call back, מערכת ניהול פניות, סל קניות מקוון ועוד.
  • עיצוב: המעצבים הגרפיים שלנו יעצבו את האתר כך שישקף את תפיסת עולמו של הארגון / העסק וישלים למעשה את תהליך יישום המיתוג של הארגון ברשת.

צוות Vision Factory רואה חשיבות גדולה בעבודה משותפת עם הלקוח לאורך כל תהליך בניית האתר – משלב האפיון ועד העלייה לאוויר. בנוסף, אנו מעניקים תמיכה וייעוץ גם לאחר שלב הבנייה.

התקשר עוד היום לקבלת פתרון המתאים עבורך: 073-2724000 או לחץ על צור קשר.

    הצג תגובות

    אין תגובות


    הוסף תגובה