עיצוב כרטיסי פייסבוק

הקמת דף עסק בפייסבוק מעוצב

פייסבוק היא הרשת החברתית הפעילה והרחבה ביותר מבחינת מספר המשתמשים בה בכל העולם. כרטיס עסק בפייסבוק היא דרך נוספת לקדם את אתר האינטרנט של הארגון ולמצב אותו כעסק מקצועי, אמין וחדשני.

למה פייסבוק?

פייסבוק היא לא השחקנית היחידה במגרש הרשתות החברתיות. האמת היא שברשת האינטרנט ניתן למצוא עוד כמה רשתות חברתיות שפונות למגוון קהלים כמו: LinkedIn, Twiter, Flicker ועוד. פייסבוק, לעומת מתחריה, הצליחה לשלב – באמצעות ממשק ידידותי – מידע אישי ועסקי שבסופו של דבר מביא תועלת למשתמש. כנראה שהיא עשתה עבודה טובה מכיוון שבשנה החולפת החברה רשמה עלייה ברווחים לכ-4 מיליארד דולר! אין ספק כי כיום זו הרשת החברתית המובילה וארגון או עסק שלא נמצא במרחב הזה, מפספס קהל לקוחות רחב היקף.

כרטיס עסק בפייסבוק

צוות המעצבים, המתכנתים ומומחי ה-SEO בחברת Vision Factory יוצרים עבורך את כרטיס העסק לפי צרכיך.

  • עיצוב: כרטיס העסק יעוצב על פי אופיו של הארגון והשירותים המוצעים על ידו. לאחר אפיון וניתוח קהל היעד שלך, חברת Vision Factory תעצב עבורך את כרטיס הפייסבוק כך שיתאים בדיוק לציפיות ולרצונות קהל הגולשים שלך.
  • בניית כרטיס העסק: הכרטיס עצמו מורכב ממספר דפים אותם יש לבנות בהתאם לצרכיי הארגון. הצוות המקצועי שלנו יערוך ניתוח מדויק של הארגון ושל שירותיו ויערוך את ההתאמות הנדרשות.
  • קופירייטינג: המסרים שנבחרים להופיע בכרטיס העסק בפייסבוק יותאמו למסרים מאתר האינטרנט של הארגון, אך עם שינויים הנדרשים בסוג המדיה הזה.

כרטיס העסק בפייסבוק יכול לעמוד בפני עצמו או להיות מקושר לאתר אינטרנט ובכך למעשה לחזק את אותו אתר. חברת Vision Factory בונה כרטיסי עסק לפייסבוק ומעניקה ייעוץ בנוגע לשיווק ברשתות חברתיות.

התקשר עוד היום 073-2724000 או לחץ על צור קשר ובנה את כרטיס הפייסבוק שלך.