תרגום תבניות Wordpress

תבניות פרימיום למערכת וורדפרס

תרגום תבניות WordPress

מערכת WordPress מאפשרת להטמיע תבניות עיצוב מוגדרות המרכיבות את מבנה האתר ועיצובו. צוות Vision Factory כולל מומחי וורדפרס, המעניקים שירותי תרגום תבניות וורדפרס למפתחים וכן לבעלי אתרים. תרגום תבניות וורדפרס מתבצע בקפדנות רבה, תוך שימת דגש על מבנה קוד נכון, עמידה בתקני W3c וכן ביצוע אופטימיזציה לקוד האתר בהתאם לדרישות מנועי החיפוש.

שירות תרגום תבניות WordPress הניתן ללקוחותינו, כולל תרגום מלא לעברית של כל מרכיבי התבנית והמודולים השונים, עד לפרט הקטן ביותר. כמו כן, בנוסף לתרגום התבנית, צוות הפיתוח מטמיע כלים ותוספים חיצוניים לפי צורך ודרישה, ואף מבצעים פיתוח מודולים חדשים באתר.

יתרונות Vision Factory בתרגום תבניות וורדפרס

היתרון הגדול של Vision Factory בתרגום תבניות וורדפרס, הינו בכך שמתבצע ע”י מתכנתים מיומנים בעלי ניסיון רב, וכן ליווי מקצועי של מומחה SEO לצורך אופטימיזציה למנועי החיפוש. כך, מבטיחה Vision Factory ללקוחותיה, כי שירות תרגום תבניות וורדפרס ע”י צוות החברה הינו ברמה הגבוהה ביותר, המאופיין בגמישות לצרכי הלקוח ובדקדקנות לפרטים הקטנים.

מלבד לתרגום התבנית הרצויה, צוות החברה “אורז” את קבצי האתר ומערכת הניהול, ומתקין על שרתי החברה או שרת חיצוני. לאחר התקנת התבנית, מתבצעת בקרת איכות מקיפה לכל מרכיבי האתר, עד לקבלת אישור תקינות סופי.

לאחר העלייה המוצלחת של האתר לאוויר, לקוחותינו נהנים מאחריות ותמיכה מלאה על תרגום התבנית, וכן שירות לקוחות איכותי בכל שלב.

נשמח לספק גם לך שירותי תרגום תבניות WordPress מקצועיים.

צפו בתבניות וורדפרס שתרגמנו >> תיק עבודות

התקשר אלינו עוד היום 073-2724000 או לחץ על צור קשר, וקבל פתרון מותאם לצרכיך.