קידום אתרים

SEO

שיווק באינטרנט מתחיל בראש ובראשונה מקידום האתר במנועי החיפוש השונים > > קידום אורגני. מנוע החיפוש של גוגל הוא כרגע מנוע החיפוש המוביל בעולם וגם כאן בישראל – בשנה החולפת נרשם כי מעל 90% מהגולשים בישראל עשו שימוש במנוע החיפוש של גוגל ורק 10% מהגולשים השתמשו במנועי חיפוש אחרים.

אם כן, המאמץ שיושקע בקידום האתר יתועל לאתר גוגל וייושם על פי כלליו. אנחנו בחברת Vision Factory צברנו ניסיון עשיר בכל הקשור בקידום אתרים במרחב האינטרנטי, ובגוגל בפרט. נראה כי התפיסה המנחה את גוגל מעכשיו וגם בשנים הבאות היא: התמקדות בצרכי הלקוח (User Optimization).

הגולש קודם לכל

בניגוד לשנים הקודמות בהן אתרי האינטרנט הותאמו למנועי החיפוש, כיום מנוע החיפוש של גוגל יעדיף להראות לגולש תוצאות שיותר מתאימות לחיפוש שערך. למעשה כל מערך הקידום באינטרנט נמצא בתהליך של מעבר לקידום על פי צרכי הלקוח ואנחנו כמו תמיד נמצאים בחוד החנית ומיישמים את השינויים לטובת לקוחותינו.

שיווק באינטרנט כחלק ממערך קידום האתר

התוצאה האורגנית הגבוהה שמתקבלת המנוע החיפוש של גוגל היא תוצאה של מערך שיווקי שלם באינטרנט. המערך השיווקי הזה מתחיל באפיון קהל היעד של הארגון, פיתוח דפי האתר הכולל אופטימיזציה למנועי חיפוש, עיצוב ואחסון הבלוג. בנוסף, אנו ממליצים לשלב באתר קישור לבלוג, בניית כרטיס פייסבוק, הוספת תמונות, קטעי וידאו ועוד.

נשמח לספק עבורכם את שירותי קידום האתרים המקצועיים שלנו, התקשרו עוד היום: 073-2724000 או לחצו על צור קשר.